Zapraszamy na Spotkanie z Praktykami oraz Debatę Oksfordzką

27.03.2023

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach "Klaster Day - Przestrzeń Kariery".

28 marca w budynku Instytut Zarządzania (ul. Warszawska 63) odbędzie się prawdziwa naukowo-praktyczna uczta.

W ramach "Klaster Day-Przestrzeń Kariery"  przygotowaliśmy:

1. Spotkanie z praktykami - godz. 9.45 (sala 301).

Naszymi Gośćmi będą:
Sebastian Rynkiewicz - Prezes Zarządu KOM KKK
Magdalena Siemieńczuk - Dyrektor Personalny SaMASZ Sp. z o. o.
Janusz Poulakowski - Dyrektor Operacyjny KOM KKK

2. Debata Oksfordzka z tezą " Uważam, że roboty zastąpią kompetencje ludzi" - godz. 15.00 (sala 301)

Poniżej zamieszczamy składy obu drużyn debaty.

Drużyna Prepozycyjna.
- prof. dr hab. Robert Ciborowski – Rektor Uniwersytetu w Białymstoku,
- Magdalena Kamińska – 4NETWORKERS
- dr hab. Bogusław Plawgo, prof. UwB – Dyrektor Instytutu Zarządzania UwB.

Drużyna Opozycyjna, w składzie:
- dr hab. Małgorzata Bieńkowska, prof. UwB – Instytut Socjologii, UwB,
- Michał Skarżyński – Członek Zarządu BFKK,
- dr Anna Karolczak – Psycholog Osobowości, Wydział Nauk o Edukacji UwB.

W rolę Marszałka debaty wcieli się Zastępca Dyrektora IZ UwB – dr Mariusz Citkowski.

W budynku Instytutu Zarządzania pojawią się również stanowiska wystawiennicze firm członkowskich Klastra Obróbki Metali Krajowego Klastra Kluczowego, a Studenci będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach i próbnych rozmowach rekrutacyjnych. 29 marca wybieramy się na wizyty studyjne do przedsiębiorstw KOM.

Spotkanie z praktykami 381.01KB [ .jpg ]
Debata Oksfordzka 463.01KB [ .jpg ]