KLASTER DAY – PRZESTRZEŃ KARIERY AKTUALIZACJA

KLASTER DAY – PRZESTRZEŃ KARIERY

SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA NA PRÓBNE ROZMOWY REKRUTACYJNE ORAZ WIZYTY STUDYJNE!

Drodzy Studenci!

Nie wiecie gdzie odbyć praktyki studenckie? Szukacie stażu lub pracy?
Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Was!

28-29 marca organizujemy Klaster Day – Przestrzeń Kariery!

28 marca 2023 r.  budynek Instytutu Zarządzania UwB:

• stoiska wystawiennicze firm członkowskich Klastra Obróbki Metali Krajowego Klastra Kluczowego,
  • spotkania z praktykami -  S. Rynkiewiczem (Prezesem Zarządu KOM KKK), J. Poulakowskim (Dyrektorem Operacyjnym KOM KKK) oraz M. Siemieńczuk (Dyrektor Personalną SaMASZ Sp. z o.o.),
  • warsztaty ze specjalistami,
  • próbne rozmowy rekrutacyjne z przedstawicielami zaproszonych firm,
  • debata oksfordzka nt. „Uważam, że roboty zastąpią kompetencje ludzi”.

A to nie wszystko! Pojawią się też dodatkowe atrakcje…😉

29 marca 2023 r. wizyty studyjne w przedsiębiorstwach Klastra Obróbki Metali:

Szczegółowy Plan Wydarzenia do pobrania poniżejUmieściliśmy w nim informacje m.in. o: tematyce warsztatów, firmach przeprowadzających próbne rozmowy rekrutacyjne, wizytach studyjnych, a także dokładne godziny w których odbędą się poszczególne aktywności.

UWAGA!
Na warsztaty, próbne rozmowy rekrutacyjne oraz wizyty studyjne obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Rejestracja podzielona jest na dwie tury.

24.03.2023 r. od godz. 00.00 do 27.03.2023 r. do godz. 24.00– studenci wszystkich kierunków studiów UwB  - link do formularza rejestracyjnego II

Szczegółowe informacje o zasadach uczestnictwa w wydarzeniu znajdują się w Regulaminie do pobrania poniżej.

W ciągu 14 dni od zakończenia „Klaster Day-Przestrzeń Kariery” zorganizujemy dla zarejestrowanych uczestników konkurs wiedzy o wydarzeniu, Instytucie Zarządzania, Klastrze Obróbki Metali i Partnerach Wydarzenia. Do wygrania są atrakcyjne nagrody. To kolejny powód dla którego warto być z nami!

Kontakt z Organizatorem: iz_kariera@uwb.edu.pl

Partnerzy wydarzenia:

AC S.A. strona internetowa Partnera
ART-MOTOR LESZCZYŃSCY RUTOWSCY SPÓŁKA JAWNA strona internetowa Partnera
ChM Sp. z o.o. strona internetowa Partnera
Jazon Sp. z o.o. strona internetowa Partnera
Masterpress S.A. strona internetowa Partnera
Metal-Fach Sp. z.o.o. strona internetowa Partnera
Plum Sp. z o.o. strona internetowa Partnera
PROMOTECH Sp. z o.o. strona internetowa Partnera
SaMASZ Sp. z o.o. strona internetowa Partnera
TOCK-AUTOMATYKA Krzysztof Toczydłowski Strona internetowa Partnera