Zaproszenie na konferencję - II Ogólnopolska Konferencja Naukowa im. prof. Jana Winieckiego

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy że w dniach 2-3 czerwca 2022 roku w Rzeszowie odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa im. prof. Jana Winieckiego. Organizatorami przedsięwzięcia są Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie oraz Towarzystwo Ekonomistów Polskich (TEP) wraz z Wydziałem Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Serdecznie zapraszamy do składania referatów na Konferencję.

REFERATY

Referaty można składać w języku polskim i angielskim. Zakwalifikowane w trybie konkursu referaty zostaną opublikowane w recenzowanej monografii naukowej wydanej przez Wydawnictwo WSIiZ oraz Wydawnictwo UG (jednostki uwzględnione w wykazie wydawców MEiN).

TERMINY

30 września 2021 Zgłoszenie referatu na konferencję

15 października 2021 Akceptacja referatów przez Radę Programową

30 listopada 2021 Recenzja i akceptacja referatów do wygłoszenia i publikacji