Projekt ConSIMium dla studentów

25.09.2023
Uprzejmie informujemy, iż Rada Unii Europejskiej we współpracy z KRASP, po raz drugi organizuje projekt ConSIMium dla studentów (obywateli UE) polegający na przeprowadzeniu symulacji pracy Rady.

Realizacja szkolenia odbędzie się w terminie 18-19 kwietnia 2024 r. w Brukseli. Koszty podróży (17 i 20 kwietnia 2024 r., wyjazd/powrót musi nastąpić z/do miasta, w którym znajduje się uczelnia macierzysta studenta) oraz zakwaterowania (3 noce) zostaną pokryte z projektu.

Konferencja Rektorów Uniwersytetów Polskich może zgłosić do KRASP łącznie tylko 6 kandydatów (3 studentów i 3 studentki), którzy będą podlegali dalszemu procesowi rekrutacji. KRASP wybierze z pośród zgłoszonych ze wszystkich konferencji 6 ostatecznych kandydatów i będzie się z nimi kontaktować bezpośrednio.

W rekrutacji mogą wziąć udział kandydaci spełniający kryteria opisane w  informacjach o projekcie (pliki do pobrania), a w szczególności powinni być studentami 3. roku studiów licencjackich bądź jednolitych studiów magisterskich lub studentami studiów drugiego stopnia.

Zgłoszenia powinny zawierać następujące dokumenty w języku polskim:
- CV
- list motywacyjny
- zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

Ze względu na niewielką ilość miejsc w projekcie „ConSIMium", w procesie rekrutacji będą brały udział zgłoszenia z kompletną dokumentacją, zatwierdzone przez Władze Uczelni.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń wraz z niezbędnymi dokumentami  w nieprzekraczalnym terminie do 5 października br.

Plakat 179.45KB [ .pdf ]
Informacje o projekcie 352.06KB [ .pdf ]