25.09.2023

Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową pn. „Ocena jakości kształcenia na studiach", która odbędzie się w dniach 11-13 października 2023 r.

Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pn. „Ocena jakości kształcenia na studiach" dedykowana jest w szczególności kadrze zarządzającej oraz osobom odpowiedzialnym za procesy związane z zapewnianiem jakości kształcenia w polskich uczelniach, jak również osobom zainteresowanym materią związaną z właściwą realizacją procesu kształcenia. Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami związanymi z zapewnianiem jakości kształcenia w odniesieniu do kryteriów oceny programowej realizowanej przez polską komisję akredytacyjną.

https://szkolnictwowyzsze.pl/? - strona internetowa konferencji oraz formularz rejestracyjny