Instytut
Zarządzania

Rusza Program MBA Executive Białystok

W dniu 18 września na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB odbył się wykład otwarty „Zaawansowane metody oceny ryzyka związanego z realizacją projektu inwestycyjnego” który wygłosi Pan Lucjan Śledź – wybitny ekspert-praktyk prowadzący zajęcia w ramach uruchamianego od października br. r Program MBA Executive Białystok

Wykład został poprzedzony oficjalnym podpisaniem umowy o współorganizacji Programu pomiędzy Uniwersytetem w Białymstoku a Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów (GFKM). Ze strony Uniwersytetu w Białymstoku w ramach jego nowej struktury Program jest wdrażany przez nowo utworzony Instytut Zarządzania UwB. Spotkanie było okazją do przekazania podstawowych informacji o programie Executive Master of Business Administration (Program). Program przeznaczony jest dla menedżerów, przedsiębiorców, właścicieli firm, oczekujących znacznego rozwoju praktycznych kompetencji kierowniczych i zwiększenia skuteczności zarządzania. Program Executive MBA Białystok to interdyscyplinarny program integrujący kompetencje z zarządzania, finansów oraz umiejętności miękkich, które pomagają w zdobyciu, uporządkowaniu i pogłębieniu umiejętności menedżerskich.

Program jest oferowany przez GFKM, która od 29 lat świadczy wysokiej jakości usługi szkoleniowo-doradcze dla firm polskich i międzynarodowych. Realizuje szkolenia firmowe i otwarte, studia podyplomowe, programy coachingowe i projekty doradcze. Program Executive MBA GFKM należy do Klasy Mistrzowskiej ratingu SEM FORUM. Dyplom MBA uzyskało ponad 3000 absolwentów Programu Executive MBA. Instytucją walidującą Program jest Porto Business School (PBS), która jest częścią Uniwersytetu Porto – największej instytucji edukacyjnej i badawczej w Portugalii. PBS jest szkołą biznesu z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu menedżerów.

Pierwsze zajęcia już 25 październiku 2019 r. !!!!

Pozostały ostanie wolne miejsca.

Serdecznie zapraszamy!!!

Szczegóły oferty