Instytut
Zarządzania

VII edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową

Rozpoczęła się VII edycja "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk". Prezydent Ełku zaprasza absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych do złożenia swoich prac. Pula nagród w tym roku to 15 tys. zł.

To już VII edycja konkursu, który skierowany jest do absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktoranckich, a także do słuchaczy studiów podyplomowych.
 
Swoje prace dyplomowe dotyczące tematów związanych z Ełkiem mogą złożyć osoby, które obroniły się w zeszłym roku akademickim oraz te, które obronią się do 15 października bieżącego roku.
 
Marzec i kwiecień są to miesiące, w których studenci studiów niestacjonarnych w systemie przemiennym zdają egzaminy dyplomowe. Jest to również ostatnia chwila na zmianę tematu pracy. Te osoby, które czują, że wybrały nieodpowiedni dla siebie temat pracy dyplomowej i rozważają jego zmianę, mogą jeszcze wybrać temat związany z naszym miastem, a pracę (po obronie) złożyć w tegorocznej, siódmej już edycji konkursu.
 
W tym roku pula nagród wynosi 15.000 zł. W zeszłorocznej edycji na konkurs wpłynęło 10 prac (1 praca licencjacka, 5 prac magisterskich oraz 4 inżynierskie). W 2013 roku Prezydent Ełku nagrodził pięcioro absolwentów uczelni wyższych.

Prace dyplomowe można składać do 15 października w sekretariacie Urzędu Miasta Ełku. Szczegółowe informacje dostępne są w Wydziale Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku (tel. 87 73 26 281).
 
 
 
 
źródło: www.elk.pl