Instytut
Zarządzania

Uwaga Studenci Instytutu Zarządzania!

Zapraszam do udziału w programie TOP YOUNG 100. 19 stycznia 2022  roku ruszyła rekrutacja do już V edycji tego Programu.  

 

Program Top Young 100 jest roczną inicjatywą rozwojową skierowaną do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw tj. logistyka, automatyka i robotyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, analityka gospodarcza, analiza i zarządzanie w biznesie, transport oraz pochodne. Tworzony jest przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie. Ma na celu rozwój młodych talentów oraz wzmocnienie ich kompetencji poprzez realizację wyzwań biznesowych, udział w szkoleniach, jak i indywidualnej relacji mentoringowej. Program jest inicjatywą ciągłą, stale stawiającą przed studentami nowe wyzwania, które dają możliwość rozwoju wiedzy i umiejętności praktycznych.

 

Pierwszy etap rekrutacji odbywa się u nas w Instytucie Zarzadzania. Poszukujemy studentów z kierunku zarządzanie I i II stopnia, którzy oprócz dobrej średniej mogą pochwalić się przede wszystkim różnymi aktywnościami pozanaukowymi (działalność w kołach i innych  organizacjach studenckich, praktyki, staże, itp.) oraz nie boją się nowych, ciekawych wyzwań.

 

Rekrutacja na tym etapie jest bardzo prosta i odbywa się poprzez wypełnienie formularza on-line.
Rekrutacja trwa do  11.03.2022 włącznie.   Jesteś zainteresowany? Zapraszam do kontaktu - Anna  Busłowska, a.buslowska@uwb.edu.pl, konsultacje: https://www.weif.uwb.edu.pl/anna-buslowska. Przekażę wszelkie informacje i link do formularza rekrutacyjnego.

 

Zapraszam także na stronę internetową i social media Programu, gdzie na bieżąco  publikowane są treści dotyczące TOP YPUNG 100. Organizatorzy, na tym etapie rekrutacji, planują webinaria on-line, w których możesz niezobowiązująco wziąć udział i dowiedzieć się  więcej o Programie i jego zasadach.  Linki poniżej:

https://topyoung100.pl/

https://www.facebook.com/topyoung100

https://www.linkedin.com/company/top-young-100/

https://www.instagram.com/topyoung100/

 

Zapraszam do udziału!

Dr Anna Busłowska

Opiekun akademicki Programu Top Young 100 w Instytucie Zarządzania UwB