Instytut
Zarządzania

Rusza 12. edycja Konkursu dla uczelni i ich jednostek

FUNDACJA ROZWOJU EDUKACJI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO, WRAZ Z AGENCJĄ PRC, SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ DO UDZIAŁU W NAJNOWSZEJ, 12. EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU I PROGRAMU CERTYFIKACJI SZKÓŁ WYŻSZYCH:

UCZELNIA LIDERÓW 2022

O Certyfikat i Znak Jakości "Uczelnia Liderów" mogą aplikować zarówno uczelnie, jak również - samodzielnie - ich jednostki organizacyjne (np. wydziały, instytuty, katedry). Certyfikat może więc być przyznany całej uczelni, ale także poszczególnym jednostkom uczelni, które - zgodnie z Regulaminem naszego Konkursu - posiadają samodzielność w zakresie poddania się procedurze certyfikacji. Naszym wyróżnieniem już po raz dwunasty uhonorujemy najlepsze polskie uczelnie i ich jednostki, KSZTAŁCĄCE ABSOLWENTÓW WYPOSAŻONYCH W KOMPETENCJE LIDERSKIE I UMIEJĘTNOŚCI PRZYDATNE NA RYNKU PRACY. Oceny aplikacji konkursowych dokona Komisja Certyfikacyjna, w której zasiadają naukowcy zajmujący się problematyką zarządzania szkolnictwem wyższym i jakości kształcenia, zatrudnieni m.in. na Uniwersytecie Śląskim, Uniwersytecie Gdańskim i Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie .

ZGŁOSZENIA W 12. EDYCJI KONKURSU PRZYJMUJEMY W TERMINIE DO 13 MAJA 2022 ROKU (PIĄTEK)

GALA FINAŁOWA KONKURSU ODBĘDZIE SIĘ Z KOŃCEM CZERWCA 2022 ROKU W WARSZAWIE

ZGŁOSZENIE WRAZ Z ANKIETĄ DOSTĘPNE JEST TUTAJ - KLIKNIJ

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KONKURSIE NA STRONIE

WWW.UCZELNIA-LIDEROW.PL

W konkursie "Uczelnia Liderów" już po raz dwunasty Komisja Konkursowa, pod przewodnictwem prof. Dariusza Rotta, wyróżni najlepsze polskie uczelnie, a także ich jednostki organizacyjne, kształcące LIDERÓW SPOŁECZNYCH - absolwentów wyposażonych w umiejętności i kompetencje liderskie, przywódcze, menedżerskie. Państwa uczelnia / wydział zasługuje na certyfikat, jeśli prowadzi studia w taki sposób, by uczyć studentów kreatywności, samodzielności intelektualnej, umiejętności podejmowania decyzji, odpowiedzialności, komunikatywności, pewności siebie oraz innych cech przydatnych w pełnieniu ról przywódczych we współczesnym społeczeństwie i państwie.

Misją Programu "Uczelnia Liderów" jest identyfikowanie i promowanie najlepszych polskich uczelni oraz ich jednostek organizacyjnych, KSZTAŁCĄCYCH ABSOLWENTÓW PRZEDSIĘBIORCZYCH, KREATYWNYCH, WYPOSAŻONYCH W UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJE PRZYWÓDCZE, ZDOLNYCH DO OSIĄGANIA SUKCESÓW NA RYNKU PRACY. W ramach Programu "Uczelnia Liderów" akredytujemy szkoły wyższe i ich podstawowe jednostki organizacyjne (wydziały, kolegia), które mogą poszczycić się innowacyjnymi działaniami ukierunkowanymi na edukację praktyczną studentów, kreowanie u nich postaw liderskich oraz aktywną współpracę z podmiotami rynku pracy.

Certyfikat "Uczelnia Liderów" otrzymało dotychczas kilkadziesiąt znakomitych polskich szkół wyższych i ich jednostek, w tym m.in. Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Politechnika Świętokrzyska, Politechnika Śląska, Wydział Biologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Collegium Civitas, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego i wiele innych. Warto dołączyć do prestiżowego klubu "Uczelni Liderów", który konsekwentnie tworzymy od 2011 roku, kiedy to odbyła się pierwsza edycja programu certyfikacyjnego Fundacji.

WIĘCEJ NA WWW.UCZELNIA-LIDEROW.PL

Kontakt z Organizatorami:

tel. kom. +48 607-035-169
tel. +48 32 747-26-03
e-mail: prezes@fundacja-edukacja.org.pl
biuro@fundacja-edukacja.org.pl