„Jak zostałem Biznesmenem – historia prawdziwa”

Koleżanki i Koledzy,

Studenckie Koło Menedżerów zaprasza na webinar z cyklu: „Jak zostałem Biznesmenem – historia prawdziwa”

Przed nami kolejny inspirujący webinar, na którym dowiesz się wszystkiego o sprzedaży internetowej.

Marzy Ci się sława rangi Allegro lub też zainteresował Cię temat prowadzenia sklepu internetowego? W takim razie webinar „ Jak zostałem Biznesmenem- historia prawdziwa” jest dla Ciebie! Prelegentem wydarzenia będzie Piotr Nierodzik, z firmy PGwear S.C zajmującej się sprzedażą wysyłkową.

Nasz pelegent opowie swoją autorską drogę do sprawnego biznesu. Przybliży nam jak skutecznie się reklamować wśród tak ogromnej konkurencji oraz poda wszelkie wskazówki jak odnieść sukces!

Zapraszamy już 19 stycznia o 20.00 na platformę MsTeams. Nie może Cię zabraknąć!

Link do wydarzenia:

Pozdrawiamy