Instytut
Zarządzania

Zerwane łańcuchy wartości stopniowo odbudowują się w postocoidowej rzeczywistości. Jednym z objawów powrotu do normalności była kolejna, dziewiąta edycja targów SUBCONTRACTING, które są specjalnymi targami dla podwykonawców przemysłowych. Odbywały się one w dniach 31.08-3.09.2021 r. razem z największymi w Polsce targami przemysłowymi ITM INDUSTRY EUROPE. https://www.subcontracting.pl

Instytut Zarządzania po raz kolejny współuczestniczył w życiu gospodarczym. Dr Mariusz Citkowski, adiunkt w Zakładzie Zarządzania Strategicznego IZ UwB, uczestniczył w roli prelegenta eksperta podczas seminarium nt. „Przewaga konkurencyjna rodzi się w kooperacji na lokalnym podwórku” oraz moderatora sesji „5Z – pięć najważniejszych zasad skutecznego rozwoju eksportu. Doświadczenia praktyków, case study” w ramach Subcontracting Meetings w dniach 31.08 - 2.09 2021 r. w Poznaniu.

Jak z wynika z relacji dr. M. Citkowskiego: Świat biznesu jest stęskniony rozmów przy stolikach na spotkaniach matchmakingowych twarzą w twarz. Dlatego przy ograniczonej liczbie wystawców w relacji do roku 2019 czy też 2018 można było zaobserwować ogromne zainteresowanie zarówno „turystów targowych”, ale przede wszystkim ogromną liczbę rozmów biznesowych przy stoiskach wystawców (cyt. Za:

https://www.subcontracting.pl/pl/aktualnosci//i-dzien-seminarium-subcontracting-meetings).

zdj.: N. Markowska